Budo Yujo bij vierde ronde Vaantjescompetitie in Julianadorp

Op zondag 11 maart zouden we met 11 personen naar de vaantjes competitie in Julianadorp gaan. Helaas was Mathijs ziek en gingen we met 10 personen. Daarvan deden er 8 mee met de fighting wedstrijden en 4 met de duo wedstrijden. Onze leerlingen hebben het weer fantastisch gedaan! We hebben hele mooie wedstrijden gezien met veel mooie overwinningen maar soms ook met verlies. Het was daarom een mooie voorbereiding op de wedstrijden bij de Open Noord-Hollandse. We zijn bijzonder trots op onze leerlingen. Zo haalde Coen 2 keer een full ippon, dit betekent dat je in alle drie de fases een vol punt scoort. Daarmee heb je de wedstrijd gelijk gewonnen. Hij heeft ook de overige wedstrijden gewonnen. Keano won gelijk overtuigend de eerste wedstrijd. Daarna had hij een zware partij die hij verloor. Daarna had hij zijn techniek aangepast en dat had gelijk effect voor de volgende wedstrijd, die hij ook weer won. Ook Thijs, Meddox en Britt hebben gewonnen met full ippon. Thijs had op 1 wedstrijd na alle wedstrijden gewonnen. Ook King was duidelijk een stuk beter geworden. Hij bewoog mooi met fase 1 en wist daar veel punten te scoren. Meddox deed het prima, hij heeft wedstijden gewonnen en verloren. Hij had alleen moeite met de signalen van de scheidsrechter. Wanneer deze het signaal gaf dat de houdgreep verbroken was, dacht Meddox dat de partij over was. Ryan zijn wedstrijden gingen er weer als vertrouwd aan toe. Hij krijgt jammer genoeg niet altijd de punten in fase 1 die hij wel verdient. Hier gaan we aan werken. Voor Joris was het de eerste keer dat hij mee deed aan dit toernooi. Hij deed het prima. Hij gaf zich voor de volle honderd procent. Het resultaat was dat hij bij zijn laatste wedstrijd 28 seconde voor tijd moest afhaken. Hij was oververmoeid. Ook Thijs had last van vermoeidheid. Dus we gaan komende les nog meer inzetten op de conditie.

Ook gingen we zoals gezegd met twee duo’s. Helaas waren we de enige school die duo’s hadden ingezet. Er werd een innovatief systeem bedacht om ze tegen elkaar te laten strijden. Mooi om te zien dat Keano en Sammy-Jo zodanig waren gegroeid dat ze van Iris en Thijs wisten te winnen. Ze kregen daarna van de hoofdscheidsrechter nog wat tips die ze mee kunnen nemen naar de volgende wedstrijd. Grootste giller was wel onze held op sokken. Dat was Thijs die vergeten was zijn sokken uit te doen.
Het is dan ook heel mooi om de groei van de leerlingen te zien. Dit laat zich ook goed zien in de behaalde vaantjes:

Fighting:
Coen heeft een oranje vaantje behaald en hard op weg naar groen.
Thijs heeft ook een oranje vaantje behaald en is hard op weg naar groen.
Ryan heeft zelfs al zijn groene vaantje behaald.
Keano heeft al geel en is bijna bij zijn oranje vaantje.
King heeft vandaag zijn gele vaantje binnen gehaald.
Meddox heeft ook zijn gele vaantje behaald.
Joris heeft vandaag zijn witte vaantje gekregen.
Britt heeft haar gele vaantje en is hard op weg naar oranje.

Duo system:
Iris en Thijs hebben hun oranje vaantje gehaald.
Sammy-Jo en Keano zijn heel dichtbij hun oranje vaantje.

Nieuws foto