Interne competitie Shi Sen Do Judo 2016

Afgelopen maandag was de eerste wedstrijdronde van de interne competitie van Shi Sen Do, waar wij van Budo Yujo ook aan mogen deelnemen. Dit is een competitie over drie wedstrijdrondes waar aan het eind van het seizoen de winnaar zich een jaar lang clubkampioen mag noemen. Maar liefst 21 dappere strijders van Budo Yujo hadden zich ingeschreven. Voor vele de eerste keer dat ze aan wedstrijden mee deden. En ze deden het allemaal supergoed. Zeven van onze clubleden haalden de finale. Bij de allerkleinste haalde Joris de finale, die na een gelijk opgaande finale nipt verloor. Maar een knappe tweede plaats behaald. Bij de iets grotere leden, haalde broer Koen de finale. Maar tegen een zeer sterke judoka moest ook hij het onderspit delven. Bij de dames haalde onze clubkampioen van vorig jaar, Iris de finale. Ook zij moest tegen een zeer ervaren judoka, en wist het nog lang spannend te houden. Maar helaas verloren. De finale bij de grotere jongens ging tussen Mathijs en Kick. Ook dit was een spannende wedstrijd, die door Mathijs gewonnen werd. Dus de eerste plaats, proficiat!!! Bij de laatste poule van de avond, de senioren, moest meester Frank in de finale tegen de boomlange Thomas. Onder luid support van onze leden wist ook Frank de finale te winnen.
Uiteindelijk gingen we naar huis met 4 derde plaatsen, 5 tweede plaatsen en 2 kampioenen!!!
Maar alle deelnemers hebben supergoed hun best gedaan en ook allemaal een mooi aandenken gehad. En we zijn enorm trots op al onze vechters.
Kijk voor de foto's op: http://www.budoyujo.nl/interne-competitie-shi-sen-do-judo-2016

Nieuws foto